2009 Turnuva

Katılımcı Listesi

Bu sene katılım listemiz 50 asil tekne, 5 yedek tekne olarak belirlenmiştir

Liste ve katılım sırası Marina’daki bağlama sırasına göre belirlenecek ve yarışmacılara bu doğrultuda katılım numarası verilecektir.

Tekne Adı/Ölçüsü

Kaptan ve Ekibi

1

LEMAN
Jenneau Prestige 34S
ŞÜKRÜ AKKAN
NECATİ ATIL AKKAN
HAYRİ BAŞEĞMEZ
NEJAT HAKATAY

2

LORYMA
Albemarle 10m

TOLGA AYDINOL
ALİ ŞEMSİOĞLU
ŞAKİR UZEL
SERKAN DOYGUN

3

VOLİ
Marlin 29 9,30m
METE TONER
HAKAN BURKUT

4

DEEP BLUE
Albacore 25ft

ERTUĞRUL İÇİNGİR
UFUK ÇAKMAKÇI
LEVENT MÜCÜK
ALİ PALAMUTÇU

5

TRUE ROMANCE
Beneteau Cyclades 39
M.KAAN YILDIRIM
OZAN GÜRÜŞÇÜ
E.OLGAR KALKAN

6

ZEYNEP
Wellcraft Scarab 30
BORA TEKİN
GÜLSEN TEKİN
MUZAFFER GÜLTEN ÖZSEVEN
EGE TALUY

7

CAN CEM
Marlin 29ft
MAHMUT ÖZGENER
CAN ÖZGENER
TUFAN SARICA
AYCAN YAVUZ

8

NARWHAL
Lobster 42
RIKARDO ALIBERTI
OSMAN TANER
ENRICO ALIBERTI
AYGÜN CABBAR

9

EL-QUIZO
Luhrs 37
ÖMER ATAY
MUSTAFA VAN
CAN ÜLKAY
MURAT MESUT

10

WANDA
Wellcraft Scarab 35
TURAN MUTLU
HASAN HAŞLAKER
SITKI TUĞCU
MEHMET KAVUR

11

TEOS 3
Jeanneau/S.Odyssey
SUAT EVREN
ADNAN NARİN
FRANK MELZER
SELİM TÜRSEN

12

SPEAR
Marlin 25
RUÇEM CANBEYLİ
OZAN SEVİMLİCAN
HASAN HAKYEMEZ
BARIŞ BENGİSU

13

ZEPHYR
Marincraft Voyager 45
HÜSEYİN KIZILAĞAÇ
KERİM BESİMZADE
FERİT KORA
HAKAN HANCI

14

CAMELIA
Trawler 13m
LEVENT SAYIN
ANNELIAN LENSEN
MURAT TUNCA
BAHADIR
15EQINOX
Bonito 32
ÖMER KARAOSMAN
HÜSEYİN AYAZ
HAKAN AYBERK
ERKİN HOCA

16

FIGHTING LADY
Riviera Sportfishing33
İSKENDER ATAKAN
MUSTAFA TAVİLOĞLU
OZAN BÜYÜKLİMANLI
TOLGA ATAKAN

17

EFTELYA
Mako 234, 7.10m
YAĞMUR DOĞAN
EVREN ÖZDEMİR
KORAY AKAY
KEMAL KANTAR

18

ALIVE
Larson
OSMAN ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MESUT CENİKLİ
EGEMEN CANDAN

19

DELİ MAVİ
Marlin 29
MİTHAT ŞİVELİOL
NURETTİN HAKYEMEZ
ÖZDEMİR KURAN
CENK TANKAL

20

SEASIDE
Marlin 25
NEZİR TEPEKULE
MURAT ÇEHRELİ

21

BORABORA
Antares 7
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
KURTUL KAPTANOĞLU
ALİ KIRMIZIOĞLU
22

SHEERA
Mainship Trawler 40

HAKAN TOPÇU
FATIH MEHMET OFLAZ
MONICA OFLAZ
DENIZ KURT

23

KAPCIA
Anteres 12

OSMAN AYDIN
NECMETTIN YAY
MEHMET AYDIN

24

DAY MAKER
Fox 26
SAYAN SOKULLU

25


MASTROGIORGIS

CHRISTODOULOS GRILLIS
NIKOS ANTONOQOULOS
THEO UIAROS
GEORGE GAMBIERAKIS

26

TAXIARHIS
Chris Craft / 10m

GIAKOUMIS MELIANOS

27

PROTEAS
Tresejord Banana

YIANNIS STRATAS
CHRIS THFUDUSIUY
CHRIS SPIRUMILIOS
THEO GRILLIS

28

EIRINI
Wellcraft / 28ft

CHRISTODOULOS
LAMITSIS

29

ALSIUM III
Bertram / 31ft

SOZOS BORGIUS
PANTELIS GAMBIERAKIS
PANTELIS GAMBIERAKIS

30

ALSIUM
Black fin / 38ft

MIHALIS STASINOPOULOS

31

TIMULA
Seaway 9m
TIMUR AŞCI
MÜJDAT ARABACIOĞULLARI
UĞUR ÖZDİL
İSMAİL DİKMEN

32

BLADE
24m

MUSTAFA ÖNTÜLMÜŞ
CELAL TATLICI
MUSA YILMAZ
UĞUR GÜRLER

33

LEO
Custom 10,5m

CAN KUTAKSAN
VELİ ERGUNDİRİK
ERHAN YAĞIMLI
SELÇUK GİRGİR

34

NAYA 2
GW /30ft
BERENT AKDEMİR
MARK BENMAYOR
ASİL MERSİN
DİMİTRİ ANGELIDIS

35

BLUEBIRD
Antares 36
TANKUT KARABACAK
MEHMET GÜREL
MUSTAFA CAN
ERİM ÖRGE

36

ALARA
Searay 40

SÜLEYMAN ATAY

37

DANAI
T.S. 92

KONIARIS CHRISTODOYLOS

38

LARA
Prestige 36

EMRE KIZILGÜNEŞLER
BURAK SERTBAŞ
BİLHAN URGA
NADİR KIZILGÜNEŞLER
İBRAHİM ŞENBAĞCI

39

BUONA SERA
Mariah Z280 / 28ft
AYÇA KIRCA
MURAT KEREM KIRCA
TOLGA NAZ
HALİL KALFA

40

ORCA 4
26 ccx Northstar
VEDAT ENİS ÜLGEN
ENİS GÜNGÖR
MEHMET NEVRES ÜLGEN
KAMİL BİBİN

41


ZUGA BOZO
GÖKHAN ÇARMIKLI

42

AZİMLİ MARTI
Lobster 7.50
METE ORAL

43

LADY J
Benetti 23m

İSTEMİ GÜREL
ARİF YILMAZÇELİK
YUNUS MATUR
UMUT AKTAŞ

44

SUNSET
Marlin 29ft
SÜLEYMAN ŞENOCAK
ALİM ŞENOCAK
FLAVİO D'ANDREA
İBRAHİM YAMANER

45

ZALİM
Custom
KAĞAN ÖZBENLİ
BANU ERGUT
KEREM TÜRE
ERSİN

46

SEAYA
Marlin25
SEDAT ALMIŞ
OKTAY DEMİRCAN
MURAT

47

SHAQREEN
1980 Kendo 13mt
İLHAN HASSÜRÜCÜ

48

LALE
Sea Ray 45
UMUT KIZILTAN
CEMAL GÖRAL

49

AKREP
Marlin 25
MUZAFFER ALANYALI
CENK ALANYALI
MUSTAFA ŞENTÜRK
GÖKHAN KAŞGÜL

50

RAVENOUS
Oyster 70/21m
EKREM DEMİRTAŞ
OSMAN KİRİŞ
SELÇUK DİKMEN
BINKUT KALE

YEDEK LİSTE

Tekne Adı/Ölçüsü

Kaptan

1DONQUESTEO 2
Moody 41ft
ALİ AYAZ
2ŞERAYNECMETTİN YAY
3ALATI
Cabo 45
CHRISTOPHER STRATOS
4ALMA
28ft
BENETOS ANTHEOU
5TSIMIS
Wellcraft 22ft

DIMITRIOS KALAYDZİS

Program

Hava koşulları gözönünde bulundurularak , turnuva programında aşağıdaki şekilde değişiklik yapılmıştır.

Toplam turnuva günü 5 gün olup 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilmesi esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir.

27.Ekim.2009, Salı

09.00-15.00Teknelerin varışı ve Marina’ya yerleşmesi
15.00-17.00 Yarışma kayıtları
17.00

Skipper’s meeting ve hoşgeldiniz kokteyli, Yarışma kurallarının açıklanması ve yarışma alanının tanıtımı

28.Ekim.2009, Çarşamba *

06.00Offshore balıkçılarının denize açılışı
14.30* Oltaların sudan çıkarılması
16.45**Yarışmacılar için son tartı saati
17.00Hakem kararlarının açıklanması
18.00Carsberg ile Happy Hour

29.Ekim.2009, Perşembe*

06.00Offshore balıkçılarının denize açılışı
14.30* Oltaların sudan çıkarılması
16.45**Yarışmacılar için son tartı saati
17.00Hakem kararlarının açıklanması
18.00Kazananların belli olacağı ödül töreni
19.00Carlsberg kapanış partisi

30.Ekim.2009, Cuma
Yedek gün

31.Ekim.2009, Cumartesi
Yedek gün

01.Kasım.2009, Pazar
Yedek gün

* Saat 14.30’dan önce tutulmuş balıkların kazanana veya kaybedene kadar hakem heyetine gerekli şekilde bilgi vererek avlanmayı sürdürme hakkı vardır. Ancak bu süre içerisinde yeni balık tutulamaz.
** Birinci ikondaki durum gereği, söz konusu tekne için son tartı saati de hakemlerin onayı ile geciktirilir.
*** 2 gün sürecek olan turnuva hava şartları dolayısı ile Pazartesi gününe uzayabilir.

Ödüller & Sonuçlar


1NAYA 2
BERENT AKDEMİR
MARK BENMAYOR
ASİL MERSİN
DIMITRI ANGELIDIS
3000.-usd
2DANAI
KONIARIS CHRISTODOYLOS
2000.-usd
3EL-QUIZO
ÖMER ATAY
MUSTAFA VAN
CAN ÜLKAYMURAT MESUT
MURAT MESUT
1000.-usd

Biggest Catch

1TEOS 3
SUAT EVREN
ADNAN NARİN
FRANK MELZER
SELİM TÜRSEN
2000.-usd

Special Category

1En Genç Balıkçı
Can Özgener
500.-usd

Organizasyon Özel Ödülü

1Turnuvaya katılan ilk bayan kaptan
Ayça Kırca
Shimano Jigging Set

Yılın Balıkçısı

1Şener KoyuncuoğluAccurate Jigging Set