2012 Turnuva

Katılımcı Listesi

Alaçatı Fishing 2012 Kayıt Listesi

Alaçatı UluslararasıBalık Turnuvası 6.kezAlaçatıPort Marina`da gerçekleşecek. Her sene artan katılımcı sayısı ve seyircisiyle senenin en
heyecanlı aktivitesi haline gelen turnuvaya bu sene de yurtdışından katılımcımız var. 6.yılımız olması ve yoğun talep nedeni ile 60 tekne
ile sınırlı olan katılımcı sayısı 70'e çıkartıldı. Gene herzamanki gibi 5 kişilik yedek listemiz de var.

Tüm kayıtlar ancak ve yalnızca ödeme alındısı ile teyid edilmiş sayılacaktır.

No

Boat Name / Lenght

Anglers

1

ALCEDO
Lagoon 380 / 11,55

OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
PINAR BUDİN
HAYRİYE BUDİN

2

ALIVE
Larson 270

OSMAN ÜÇER
İSMAİL BOYNER
ÖMER ÜÇER
MAHMUT DERMANCIOĞLU

3

ALSYUM III
Bertram 31

SOZOS VORGHIA
IAKOVOS MELIANOS
JIMMYS KALAITSIS
PHILIPPOS XENARIS

4

ANGEL OF THE SEA
Gobbi 345 sc

FİKRET YILDIZ
KAYA YÖRÜKOĞLU
ALİBEK KARAKUŞ
MUSTAFA ORKAN

5

ARYA
Albemarle 31XF

ARİF ŞEDELE
YÜCEL TUNÇ
EYÜP ONURDEŞ

6

AYLİN
Solemar 32

NECMETTİN YAY
HÜSEYİN AYLAN
AHMET OKKERMAN
ÖZGÜR ERDOĞAN
ERKAN BÜKEN

7

BELLISIMO
Bonito 32

HAKAN USLU
MUZAFFER USLU
OLGAR KALKAN
EYÜP HECİMOĞLU

8

BLUE BIRD
Beneteau antares 10.80

TANKUT KARABACAK
MUSTAFA CAN
ATİLLA ÖZTÜRK
FARUK ULUTÜRK

9

BONITO
Boston Whaler 345 Conquest

YUSUF VANLI
TURGUT KONUKOĞLU
HASAN YAZICI
ÖNCEL MURATHAN

10

BORA BORA
Beneteau Antares 7 Boy 7m,en:2.77m

YENAL EGE
MEHMET SEPİL
ÖZGÜR ÖZCAN
MEHMET PAÇAL

11

CAN CEM
Bonito 32

MAHMUT ÖZGENER
ZEKERİYA KOÇAK

12

CANO
Mercan Bonito 32 10,20m

CAN ÖZER
EMRE KARAKAYA
GEORGE BAIMAKOS
OSMAN KANDEMİR
SERDAR GÜNSEREN

13

CEMAL KAPTAN
7,50 MERCAN GOBBY

CEMAL KARATAŞ
GÖKHAN KAŞGÜL
CENK ALANYALI
MUZAFFER ALANYALI

14

CRAZY BLUE
Wellcraft 32ft

MİTHAT ŞİVELİOL
ÖZDEMİR KURAN
CENK CANKAL
KEMAL

15

DANAI

XRISTOS KONIARIS

16

DEEP BLUE
Albacore 25ft

ERTUĞRUL İÇİNGİR
HARUN SELEN OKTAR
CENK ÖLÇER
CEM UÇAN

17

DOLCE FUGA
Jeanneau Prestige 42 Fly / 42 ft.

AHMET TUNTAŞ
CELAL ÖZBAŞ
FERİDUN BİGALI
HAYDAR İNAÇ
MOEZ MOHAMEDALİ

18

EL QUIZO
Luhrs 37

ÖMER ATAY
MEHMET ÖZSARUHAN
MUSTAFA VAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR

19

EQUINOX
42ft

SİRHAN ÖZEN
DOĞUKAN ÖZEN
ORKUN GÜLAÇ
AKIN KOÇYİĞİT

20

ESPADON
Cabo 32 Express

BERENT AKDEMİR
SAYAN SOKULLU
MARK BENMAYOR
YILMAZ ÖZKOYUNCU

21

ESPADON
Gulet 18,40

NEJAT ERDOĞAN
OKTAY KARASU
EMRE ERDOĞAN
MÜJDAT ARABACIOĞULLARI
İSMAİL DİKMEN
İBRAHİM ÇETİNOVA

22

FIRST ONE
Center Console 45 Ft

RIZA IŞIK
NUR TAŞKENT
ALİ TANIR
ALİ TANIR
SARUHAN TAN
KERİM ZORLU

23

FİLİKA
Marlin 6

CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
KURTUL KAPTANOĞLU
SALİH FETTAN

24

GÜZEL
Sun Seeker 48

BERAT ÖSEN
RAHMİ ÇOLAK
ETHEM ÇOLAK
BERTUĞ ÖSEN

25

HAPPY LEMON
Azuree 40 12mtx4.2mt

M.ALİ LAHUR
RUHAN ÖZGEN
AHMET LAHUR
UĞUR ŞEN

26

HUNTER
Marlin 25

MUHİTTİN İŞÇİMENLER
KEREM ARHAN
GÜRHAN ÖZBELGE
BATUHAN BARAN

27

IDEFIX
Motorboat 58ft

LEVENT ERDOĞAN
AYCAN YAVUZ
BURCU ERDOĞAN
SANEM ERDOĞAN

28

JUNE
S/Y Moody 45DS

EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
MAHMUT ETKİN
TALAT ERBOY

29

KAİMU

DENİZ ÖZKARDEŞ
MURAT KUYU
OĞUZ ÖZKARDEŞ
BARIŞ MERZECİ

30

LA CAPRIA
Kalyon / 22 mt

MUSTAFA NİSARİ
METE NİSARİ
TOLGA SİNİK
SELİM JİMİ
NAZİF GÖNEN
CAN KAYIN

31

LADY J
Bennetti 24

YUNUS MATUR
İSTEMİ GÜREL
ÇAĞIN CİHANGİR
UMUT AKTAŞ

32

LEMAN
Prestige 34S

ŞÜKRÜ AKKAN
HAYRETTİN BAŞEĞMEZ
LEVENT BAŞEĞMEZ
ATIL AKKAN

33

LEMANS
Marincraft 45 ft

MEHMET EROL SENCER

34

LORYMA
29 Albemarle

ÖMER KARAOSMAN
TİMUR TİMUROĞLU
MEHMET OKAY
UFUK CENGİR

35

MAHI MAHI
Marlin 29

LEVENT BİLGİNOĞLU
GÖKHAN UZ
METE TONER
BEKİR KOCABAŞ

36

MARIA
Custom Made Fishing Boat 8,2

ANDREAS ROUSSAKIS
POUSSAKIS ANDREAS
CHRISTAKIS NIKOLAOS

37

MEDOUSA
Cranchi Atlantique 40Ft.

ŞEVKET KARAHAN
OĞUZ GÜLER
YAVUZ GÜLER
SONER BÜYÜKKINACI
AYKUT KARAHAN
BERKAN ERŞAHİN

38

MILK
27 ft.

HİLMİ KAYHAN
HİLMİ KAYHAN
HAMDİ ERDEM
MUZAFFER KAYHAN
ENVER AKIŞ
TARIK KELEŞ
BAKİ KANTAŞI

39

MINER
Sea ray 40

SÜLEYMAN ATAY
AHMET ATAY
CENK ATAY

40

MY SON
Fountain 38 LX

OMER FARUK TORUN
EMRE TORUN
CÜNEYT ŞAT
KIVANÇ KUYRUKLUYILDIZ

41

NAYA
Grady White Marlin 300

KAĞAN ÖZBENLİ
CAN GÜRKAN
MEHMET ÖZDEMİR
MEHMET TANFER

42

NEG
Voyager 45ft

SİNAN KOÇER
MURAT AKTÜN
CUMHUR BİLGE
TUFAN PALABIYIK
SERKAN YEŞİL
İSMAİL MUĞLA

43

PESCATORE
Wellcraft 360 Coastal

GÖKÇE BAYSAK
MEHMET KAVUR
DORUK YAVUZ
ZEKİ ŞAİROĞLU
MEHMET ÜNAL ÖZER

44

PRANA
Trawler svet 13,70

UMUT KIZILTAN
UFUK KIZILTAN
ERTUĞRUL ÖZCAN
MEHMET SERDAR SENEMOĞLU
FARUK ÖCAL

45

ROUGE
North Star 32 WA

LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
HASAN İSTİKBAL
ŞAN YÜCETÜRÜN
CENK OVA

46

SEAGULL
North Star 265

CAN EKŞİOĞLU
CAN KAYA FESÇİ
LEVENT SUBAY
CEMİL PEKER

47

SERENDIP
Marlin 25

AHMET HAMDİ AYSUN
MEHMET ARTUNA AYSUN
EMRAH BAŞARANER
CEM BAYSAL

48

SHIVA / CESS

MURAT KIRCA
AYÇA KIRCA
TOLGA BURAK NAZ
SERKAN

49

SÜHEYLA SULTAN

OSMAN MURAT KARADENİZ
ORHAN REMZİ KARADENİZ
ZEYNEP HAREZİ
İREM DENİZ KARADENİZ
ALİ ZİYA YILMAZ

50

TARPON
Grady White Canyon 336

ENİS ÜLGEN
MEHMET NEVRES ÜLGEN
ENİS GÜNGÖR
MUSTAFA ÖZCAN

51

TEOS 3
Yelkenli,37 ft.

SUAT EVREN
ADA EVREN
ORKUN EVREN
ONAT EVREN

52

TIME OUT
Cabo 36

TOLGA AYDINOL

53

TNT
Luhrs 29

HALUK TEPE
HÜSEYİN SERT
BURAK CANKAT
HASAN KARA

54

TOMASINA
Luhrs 29

TAYLAN GÖRDÜREN
OKAN DURNA
EMRE YÖREK
FATİH YÖREK

55

TUNA VORTEX
Century 2600

GÜROL GERZiLE
SİNAN GERZİLE
ALTAY ÇİZGENAKAT
FIRAT ULUSU

56

UHURU
Bluegame 58 Ft

CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
SİNAN BOLAK
ZEKİ KOEN
JIMMY
CİHAN ALPAY

57

VICEM
Vicem 54 sportfischer

AHMET BARANLIOĞU
SEBAHATTİN HAFIZOĞLU
VAHİT PAKSOY
AHMET BORANLI
MUSTAFA SÜZER
MURAT ÖZAKAT

58

VICTORY
Cigarette 36

GÖKHAN ÇARMIKLI
SAVAŞ ERTAN
BERHAN ÇAVUŞOĞLU
HAKAN ÇARMIKLI

59VIPER
Marlin 25
CENK ARSLANOĞLU
ERCAN TABAK
FETHİ GÜMÜŞ
AHMET KEREM ŞENGEZER
ADNAN BİLGUTAY

60

VOLI
Marincraft Marlin 29 / 29 ft.

KASIM KURTOĞLU

61

WAMBUKA
Wellcraft 330 coastal 11,5m

EKREM VARDAR
MURAT ESENER
AJLAN HEPER
YAĞMUR DOĞAN

62

WANDA
Scaarab 36ft

TURAN MUTLU
MEHMET KIRKLAN
ÖZGEHAN OĞULTÜRK
HASAN KARDEŞ
AHMET BARAN ÇETİN

63

WET CAT
Austhai 800 Cabcat

TAYFUN MERİÇ
CAN ERBAYAV
ANIL ÇİFTÇİ
HAKAN ÇETİNKAYA

64

ZEPHYR
Voyager 45

HÜSEYİN KIZILAĞAÇ
HAKAN HANCI
FERİT KORA
AHMET ZATİ

65

ZAYA
8,5m

ADNAN AKDEMİR
MELİH ÖZKAN
ALİ SELGUR
SERHAT ÇİFTÇİ

66

ZEYNEP-B
Wellcraft Scaarab 30-9,20m

BORA TEKİN
DENİZ NİHAT
ORÇUN ÇETİNER
EGE TALUY
YÜCEL DEMİRDEŞ

68

-

-

69

-

-

70

-

-

Program

2012 Alaçatı Fishing Turnuva Programı

4.Ekim, Perşembe

9.00-17.00Teknelerin varışı ve Marina’ya yerleşmesi

5.Ekim,Cuma

09.00-15.00Teknelerin varışı ve Marina’ya yerleşmesi
10.00-16.00 Yarışma kayıtları
17.00

Skipper’s meeting ve hoşgeldiniz kokteyli, Yarışma kurallarının açıklanması ve yarışma alanının tanıtımı

Önemli Not : Havakoşullarının gerektirdiği durumda teknelere en geç 3 gün öncesinden haber vererek Marina`ya tüm girişler 4.Ekim Perşembe`ye kaydırılıp, 5.Ekim Cuma turnuvanın ilk günü olarak kabul edilebilir. Bu durumda Çarşamba giriş yapamayan tekneler gün kaybına uğrayacaklardır.

6.Ekim, Cumartesi

07.00Offshore balıkçılarının denize açılışı
16.00* Oltaların sudan çıkarılması
17.45**Yarışmacılar için son tartı saati
18.00Hakem kararlarının açıklanması
19.00Port Alaçatı Sushi Party

7.Ekim, Pazar

07.00Offshore balıkçılarının denize açılışı
15.30* Oltaların sudan çıkarılması
17.45**Yarışmacılar için son tartı saati
18.00Hakem kararlarının açıklanması
19.00Kazananların belli olacağı ödül töreni
20.00

Vodafone Red Party, Supperclub'da...


* Saat 15:00’ten önce tutulmuş balıkların kazanana veya kaybedene kadar hakem heyetine gerekli şekilde bilgi vererek avlanmayı sürdürme hakkı vardır. Ancak bu süre içerisinde yeni balık tutulamaz.
** Birinci ikondaki durum gereği, söz konusu tekne için mücadele azami bir saat (16:00) uzatılır ve keza son tartı saati de hakemlerin onayı ile geciktirilir.

***Organizasyon komitesi yukarıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir.

Ödüller & Sonuçlar

"Jüri" Özel Ödülü / "Jury" Special Prize

1

ZAYA
ADNAN AKDEMİR
YAŞAR GÜL
ALİ SELGUR
SERHAT ÇİFTÇİ

17.150kg'lık Albacore

500.-USD

Lowrance Yakala Bırak Ödülü / Lowrance Release


1

ROUGE
LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
HASAN İSTİKBAL
SELÇUK DİM
CENK OVA

10KG üzeri Spear Fish'in
kurallara uygun denize geri bırakılması

LOWRANCENAVİGASYON CİHAZI

En Büyük Balık / Biggest Catch

Bu kategoride sayılacak herhangi bir türün en ağır örneği yalnızca o kategoride olmak ve puan almak üzere bir kere sayılacaktır.

The “largest” single fish of any species to be presented for the “largest catch” category will be accounted only once in one prize and
point category only. That fish will therefore not be accounted for in the overall category.


1

JUNE
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
MAHMUT ETKİN
TALAT ERBOY
TUNCAY KILIÇ
TURGAY MERSİN

36.600kg'lık Blue Fin

2000.-USD

"Overall" - En Fazla Balık
Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük Ödülleri tüm türleri kapsayarak toplam ağırlık sınıflandırmasına uygulanacaktır, ancaken büyük balık
burada sayılmayacaktır.

First, Second and Third Prizes will go to the overall weight classifications, and to include all species, except the one specimen that
will go for the largest catch category
.


1

UHURU
CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
SİNAN BOLAK 305.00 PUAN
ZEKİ KOEN
JIMMY
CİHAN ALPAY

3000.-USD

2

EL QUIZO
ÖMER ATAY
MEHMET ÖZSARUHAN
MUSTAFA VAN 262.54 PUAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR

2000.-USD

3

JUNE
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
MAHMUT ETKİN 245.00 PUAN
TALAT ERBOY
TUNCAY KILIÇ
TURGAY MERSİN


1000.-USD