2014 Turnuva

Katılımcı Listesi

Alaçatı Fishing 2014 Kayıt Listesi

NoBoat / TekneAnglers / Katılımcılar
1BLUE FIN Viking 42TURGUT KONUKOĞLU
ÖNCEL MURATHAN
YUSUF VANLI
HASAN YAZICI
BURAK PARLAK
ONUR PARSEKER
2TIME OUT Cabo 36ERTUĞRUL KONUKOĞLU
YİĞİTCAN KONUKOĞLU
ALPEREN SANİ KONUKOĞLU
İMDAT YURTSEVEN
MUHSİN PARLAK
YAKUP ELBİÇEN
3ANGEL 5 Sami KONUKOĞLU
ELİF KONUKOĞLU
LEVENT KIROĞLU
ERKAN AYDIN
İBRAHİM YURTSEVEN
4FINDIK Albin 28TAYFUN MERIC
CAN ERBAYAV
HAKAN ÇETİNKAYA
ANIL ÇİFTÇİ
ALEXANDER FOMIN
5KATANA Al Custom 25ERTUĞRUL İÇİNGİR
İLKER MAT
MASSIMO CANALE
ALİ PALAMUTÇU
6FIRST ONE 42 RIZA KUTLU ISIK
UĞUR ISIK
Ali TANIR
YAĞMUR YENİGÜL
ALP ISIK
OSMAN ÇÜRÜKSU
7JASMIN Trowler/38mMEHMET SEPİL
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
MEHMET PAÇAL
ALİ KIRMIZIOĞLU
YENAL EGE
8PESCATORE Wellcraft 360 CoastalGökçe BAYSAK
MEHMET KAVUR
MEHMET ÖZER
EMRE YÖREK
FATİH YÖREK
9NEGMURAT AKTÜN
NAKİ EFE AKTÜN
SİNAN KOÇER
CUMHUR BİLGE
FERUDUN DEVELİ
GÖKSU AKTÜN
10MILK Boston Whaler 27MUZO KAYHAN
HİLMİ KAYHAN
ENVER AKİS
SİNAN AKİŞ
11BALIK PEŞİNDEÖZGÜR ERDOĞAN
ENVER KENBER
ERMAN AYAYDIN
BURAK BÜYÜKKAYA
12PRANA APREMARA MAESTRO 51UMUT KIZILTAN
ERTUĞRUL ÖZCAN
GÜRHAN ÖZBELGE
OLGAR KALKAN
13MYSON Katamaran Lagoon 420 ÖMER FARUK TORUN
CÜNEYT ŞAT
CÖMERT ŞARDAŞ
KIVANÇ KUYRUKLUYILDIZ
YUNUS TORUN
14BALIM Ozan YALAVUZ
Didem GEDİK
İbrahim YAMENER
İSMAİL CİĞER
15M/Y LADY J ALPHA BENETTI 23 İSTEMİ GÜREL
YUNUS MATUR
JOAN GÜREL
HALİT ASLANDAĞ
UMUT AKTAŞ
ARİF YILMAZÇELİK
16DORY BENETEAU SWIFT TRAWLER 44ERİM BENER
TANKUT RIFAT ŞENSÜRÜCÜ
ALİ GÖKÇELİK
SÜHA BİNGÖL
TEMEL ŞOLTA
17ESPADON CABO 32 EXPRESSBERENT AKDEMİR
OSMAN ÜÇER
ÖMER ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MARK BENMAYOR
18WAMBUKA Wellcraft 330 coastal EKREM VARDAR
YAĞMUR DOĞAN
AJLAN HEPER
CANK AKA
19BALA Ferretti 76 23 mVAHİT PAKSOY
HAKAN ŞENTÜRK
UÇKUN ATAY
OKTAY YILDIRIM
SABAHATTİN HAFIZOĞLU
20I SOON LUHRS 31AHMET EKREM ŞENGEZER
ADNAN BİLGUTAY
ERCAN TABAK
FETHİ GÜMÜŞ
METİN UZELLİ
21LORYMA ALBEMARLE 29ÖMER HALİT KARAOSMAN
MEHMET OKAY
ALPTUĞ ÖNAL
TİMUR TİMUROĞLU
ÖMER KARAOSMAN
22GÜNEY YILDIZI Hatteras 22 metreECVET SAYER
YALÇIN ÖZMEN
MUSTAFA TURGUT
ÖMER MELİH NEMUTLU
CAN TUNÇSAV
SACİT ERTUĞ
HÜSEYİN ERTOK
NEZİH ZEREN
23ZELO Rota 6.60MEHMET RIFAT ÖKTEM
24G FLY Cabo 32ft LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
NAİL TURAN
HASAN İSTİKBAL
25MELİNA Ahşap 9.50TURGAY MERSİN
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
TUNCAY KILIÇ
ASİL MERSİN
26KARABİBER Bayliner 315 HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
ALİ DEMİREZER
OSMAN IRMAK
HAMDİ TEKBIYIK
27CANO Mercan 32 ftCAN ÖZER
SERTAÇ SAYGAN
SİNAN KOSİF
SERDAR GÜNSEREN
RIFAT PERAHYA
UMUT ÖZKANCA
28NAYA Grady White Marlin300KAĞAN ÖZBENLİ
METE KONURALP
SABİT TAPAN
HASAN ALP ALEMDAR
KIVANÇ KARDEŞ
29BLUE BIRD Beneteau Antares 10,80TANKUT KARABACAK
MERT AYGEN
30TEOS Yelkenli / 37 FeetSUAT EVREN
ORKUN EVREN
ONAT EVREN
TİMUR YAYKIRAN
BİLGE YAYKIRAN
31ZEYNEP-B Wellcraft Scarab Sport 9,19 mBORA TEKİN
CANER ÖZER
MURAT NERGİZ
NİHAT DENİZ
32HEAVEN EXPRESSGALİP HAKAN KÜLAHÇI
HÜSEYİN KANDEMİR
GEORGE BAIMAKOS
OKAN KARAMAN
33DREAMER Al Custom 30ERHAN YAĞIMLI
FİKRET YILDIZ
ALİ KARAKUŞ
34QUEEN Özel yapım 13,5mZ.CEM DEMİRHAN
AYTUĞ NEDİM UĞUR
AZİZ ÇETİN
ENGİN KALELİ
35RAIN KATAMARAN Lagoon 450OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
PINAR BUDİN
HAYRİYE BUDİN
BATU BUDİN
ARDA BUDİN
36OUTLAW Grady White 330 ExpressDORUK YAVUZ
ZEKİ ŞAİROĞLU
MERTCAN KARABULUTOĞLU
HAYRİCAN SÜREL
YİĞİT ÖZEN
38TUNA VORTEX CENTURY-26ftGÜROL GERZİLE
SİNAN GERZİLE
ALTAY ÇİZGENAKAT
HAKAN KUTLU
FIRAT ULUSLU
39YABONDNECMETTİN YAY
ERKAN BÜKEN
BORA YENER
MURAT YAY
MUSTAFA AVAN
40MERİH Beneteau Antares 760SELÇUK SÖZEN
BEKİR AKBAŞ
CEM BAYSAL
GÜVEN ASLAN
41GENESIS Bavaria 12mBAHADIR ÖNKAHRAMAN
NİLÜFER KARAN
HÜR MOL
EROL ERDOĞAN
DERYA ÖNKAHRAMAN
42M/Y LEMAN Prestige 34SŞÜKRÜ AKKAN
43DOKTOR Sea Hunt Ultra 210SONER BÜYÜKKINACI
44KIRACHA Jeanneau Merry Fisher 6.45TOLGA ALTAN TUĞCU
SITKI TUĞCU
BOĞAÇ ÜNER
HAYATİ ÇİNİCİ
45MAYKO Boston Whaler 270 Vantage SEMİH DİNLER
46CANCEM Wellcraft Coastal 36MAHMUT ÖZGENER
47AMAZE 2 Rampage 34 ExpressİSMET ASLAN
ECE ŞULE ASLAN
CEMRE ATİK
AHMET ESGİ
48SU C-Marine Sporty 24 S. ALP LİMONCUOĞLU
ÖMER UÇEL
ONUR SUSUZLU
MUSTAFA EKENER
49M/Y AYŞE Trawler 12,9AHMET ATAY
SÜLEYMAN ATAY
CENK ATAY
ERSİN KAYALAR
50VICTORY Cigarette 33ERKUT SOYER
BURHAN ÇAVUŞOĞLU
MURAT ARSLAN
HAKAN ÇARMIKLI
MEHMET BAŞER
51MIA Bertram Sport Fish 57 TONY MAMOUNAS
KLEANDIS TSIHLAS
MAKIS LVIDAS
HERCULES KONTOGIANIS
TASOS MAINDANOS
52VALKYRIE
Luhrs 400
AYÇA KIRCA
İSMAİL MUĞLA
ARZU MUĞLA
MURAT KIRCA
53 EQUINOX
Beneteau antares 42
SİRHAN ÖZEN
SALİH ÖZEN
TURGUT AYKEL
MIKHAIL CARPOVIC
SELİM AMATO
MESUT AKGÜL
54BLUE
Jeanneau Cap Camarat 7.55W
KAYHAN KARACA
MUZAFFER KARACA
AHMET KARAOĞLU
CEM KARAOĞLAN
55TNT
Luhrs 29
Tournament
HALUK TEPE
MUSTAFA ÖZOĞUZ
SELİM ÖZOĞUZ
ENGİN ÖZOĞUZ
SARPER SANCAKLI
FARUK SABUNCU
ALİ UĞUR ÇORBACIOĞLU
56 EL QUIZO
Luhrs-37 IPS
ALİ ÖMER ATAY
MURAT MESTUT
ÖMER SELAHATTİN ATAKAN
YILDIRIM ÖZDEMİR
MEHMET ÖZSARUHAN
57SHAMU
Luhrs 37 Canyon
SİNAN KURAN
HÜSEYİN SÖNMEZ
GÜRKAN DİYOR
ENGİN ÇETİNKAYA
58 STEPHANIA
Fairline 43 Phanthom
TAYLAN GÖRDÜREN
MUZAFFER USLU
ENDER OKCAN
ATAK PEKDOĞAN
MURAT ALTINKAYA
SELAHATTİN SOYLU
59 BOYS
Motorboat/9.50
MEHMET ÇIRPICI
LEVENT BİLGİNOĞULLARI
KORAY GÜRBÜZ
METE TONER
60KUMA
Bavaria Cruiser 46
İSHAK ÇOŞKUN
ALİ KARAKURT
ÇAĞLAR COŞKUN
MELİH GÜLAN
FETTAN EROĞLU
61ARIA II
RIB 9.5m
ADRIANOPOULOS NIKOS
62SERENDİP
Jeanneau Merry Fisher 7,5 mt.
AHMET HAMDİ AYSUN
MEHMET ARTUNA AYSUN
MUSTAFA HARPUTLU
FERHAT NAS
63 SEASTA
Catamaran/45 feet
TOLGA AYDINOL
64BUBBLE CCAN DİKMEN
TAN EGELİ
ERHAN SANLI
HÜSEYİN ŞANLI
65
BONITO

Boston whaler 345

MURAT YILMAZ
EJDER ÖZKOCA
NEJDET GÜRLE
MEHMET DİRİN
66HANYA
Beneteau Cyclades 39,3
EMRE VERYERİ
EVREN DALDAL
TOLGA KARAÇELİK
ENİS VERYERİ
67CYGNUS
Grand Soleil 40
AKİF SEZER
KEMAL EGE
ISMAİL DİKMEN
MÜJDAT ARABACIOĞULLARI
BERTAN SEZE
68ORCA IV
Grady White Canyon 336
ENİS ULGEN
MUSTAFA ÖZCAN
MEHMET N.ÜLGEN
KAMİL BİBİL
ENİS GÜNGÖR
69M80
Marlin 25
LEVENT AKGERMAN
BÜLENT AKGERMAN
UFUK ATAKAN DEMİR
MEHMET SART
KEMAL KARACA
70 ZAYA
Minor
27
ADNAN AKDEMİR
ALİ SELGUR
YAŞAR KAPTAN
MURAT ENÜNLÜ
71ŞİRAZ Joker boat 7 mtAYTAÇ ONBAŞI
TARIK KELEŞ
SELÇUK DİKMEN
OSMAN DİKMEN
72SİSU
Hanse 495 Yelkenli
HAYRİ OLGUNER
KORAY ARAS
UĞUR MEMİ
SADİ SAYDAM
MURAT YILMAZ
73SÜHEYLA SULTAN Gulet - Ketch / 40.00 m. / 132 ftOSMAN M. KARADENİZ
İREM D. KARADENİZ
ORHAN R. KARADENİZ
ALİ ZİYA YILMAZ
74 ECHO
Bonito 32
MURAT ESAT ZABITÇI
HAKAN TANER
ENİS ÖZDÜRGEN
ÇAĞLAR BALIN
OKAN TANER
75 Pasahino
Kechi
33
EYYÜP NECMİOĞLU
SAPR BAŞAK
KARACA YAZAR
BARBADOS ÖZKAPTAN
76BERKENAZ BÜLENT DELİCAN

Kayıtlarımız kapanmıştır. Yedek listeden asıl listeye geçen teknelerin kayıt işlemlerini en kısa sürede tamamlaması gerekmektedir.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz....

Program

2014 Alaçatı Fishing Turnuva Programı

Aşağıdaki program muhtemel hava şartlarına göre değişiklik gösterebilecek şekilde hazırlanmıştır. Toplam turnuva günü 4 gün olup, 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilme esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi, aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir. Kesinleşmiş program, turnuvadan 1 hafta önce, turnuva web sitesinde yayınlanacaktır.

9 Ekim Perşembe

09.00-17.00 teknelerin varışı ve marinaya yerleşmesi

10 Ekim Cuma

09.00-15.00 teknelerin varışı ve marinaya yerleşmesi

15.00-17.00 yarışma kayıtları

17.00-19.00 skippers meeting

Yarışma kurallarının açıklanması ve yarışma alanını tanıtımı

Önemli Not: hava koşullarının gerektirdiği durumda, teknelere, en geç 3 gün öncesinden haber vererek, marinaya tüm girişler 9 Ekim Perşembe’ye kaydırılıp, 10 Ekim Cuma turnuvanın ilk günü olarak kabul edilebilir. Bu durumda, Perşembe giriş yapmayan tekneler gün kaybına uğrayacaklardır.

11 Ekim Cumartesi

07.00 balıkçıların denize açılışı

15.30* oltaların sudan çıkarılması

17.00** balıkların tartıya son teslim saati

18.00 hakem kararlarının açıklanması

12 Ekim Pazar

07.00 balıkçıların denize açılışı

15.30* oltaların sudan çıkarılması

17.00** balıkların tartıya son teslim saati

19.00 hakem kararlarının açıklanması

19.30 ödül töreni ve Vodafone Red Party

* saat 15.30’dan önce tutulmuş balıkların, hakem heyetine gerekli şekilde bilgi vererek, sadece o balığı kazanana ya da kaybedene kadar avlanmayı sürdürme hakkı vardır. Bu süre içerisinde, suda başka olta olamaz ve yeni balık tutulamaz.

** birinci nottaki durum gereği, söz konusu tekne için mücadele en fazla bir saat (16.30) uzatılabilir ve keza son tartı saati de hakemlerin onayı ile, sadece o tekne için uzatılır.

Ödüller & Sonuçlar

ALAÇATI FISHING 2014 SONUÇLAR VE ÖDÜLLER
11-12.EKİM

Çocuk Ödülü
Junior Prize

ÖMER ÜÇER - ESPADON

Lenovo Laptop

Bayan Ödülü
Ladies Prize

AYÇA KIRCA - VALKIRIE
7,560 kg, Albacore

Lenovo Laptop

Özel Kategori
Special Category

M/Y AYŞE
AHMET ATAY
SÜLEYMAN ATAY
CENK ATAY
ERSİN KAYALAR

SPEARFISH , 18,580KG

MAZMOZ BALIK AVI SETI

Yakala Bırak Ödülü
Catch & Release

JASMIN
MEHMET SEPİL
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
MEHMET PAÇAL
ALİ KIRMIZIOĞLU
YENAL EGE

KILIÇ BALIĞI

500.-USD + 4 Adet Alcatel Tablet

En Büyük Balık
Biggest Catch

HEAVEN EXPRESS
GALİP HAKAN KÜLAHÇI
HÜSEYİN KANDEMİR
GEORGE BAIMAKOS
OKAN KARAMAN

1 BLUEFIN = 44.800KG

2000.-USD + African Strike Lodge 4 kişi Konaklama

En Fazla Balık 1
"Overall 1"

FINDIK
TAYFUN MERIC
CAN ERBAYAV
HAKAN ÇETİNKAYA
ANIL ÇİFTÇİ
ALEXANDER FOMIN

2 ALBACORE, 1 BLUEFIN = 50.22KG

3000.-USD+4 LGCep Telefonu
4 Revo Güneş Gözlüğü

En Fazla Balık 2
"Overall 2"

ESPADON

BERENT AKDEMİR
OSMAN ÜÇER
ÖMER ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MARK BENMAYOR

2 BLUEFIN = 38,56 KG

2000.-USD + 4 Revo Güneş Gözlüğü

En Fazla Balık 3
"Overall 3"

LORYMA
MEHMET OKAY
YAŞAR ÇALIŞ
ÖMER HALİT KARAOSMAN
ALPTUĞ ÖNAL
TİMUR TİMUROĞLU

1 BLUEFIN = 24,82 KG

1000.-USD